fbpx
System informatyczny TelkomBud
Platforma zarządzania ERP
Wersja DEMO Zapytanie ofertowe Zdalna pomoc

System TelkomBud to zintegrowana platforma zarządzania dla przedsiębiorstw oraz organizacji budżetowych zawierająca elementy ERP (Enterprise Resource Planning) takie jak: zarządzanie zleceniami usługowymi i produkcyjnymi, zarządzanie projektami, gospodarka magazynowa, gospodarka zapasami, planowanie potrzeb materiałowych, zarządzanie dostawcami, planowanie zdolności produkcyjnych, serwis, wyposażenie i środki trwałe, gospodarka remontowa, obsługa klienta, elektroniczny obieg dokumentów, finanse, wsparcie dla kadr i księgowości, integracja z zewnętrznymi systemami finansowo-księgowymi.

Wykonawstwo

Rozliczanie budów, zleceń i projektów

Oprogramowanie do kompleksowego rozliczania budów oraz wszelkiego rodzaju zadań w których istotnym czynnikiem jest: budżet, czas, materiały, sprzęt, zasoby ludzkie i podwykonawcy.

Zasoby

Ewidencja wyposażenia

Oprogramowanie do ewidencjonowania oraz zarządzania zasobami takimi jak: wyposażenie, narzędzia, sprzęt, środki trwałe.

Nieruchomości

Zarządzanie nieruchomościami

Oprogramowanie do zarządzania nieruchomościami. Rozliczanie najmu, czynszu, koszty eksploatacyjne (woda, prąd, gaz, itp.) oraz administrowanie (przeglądy, remonty, serwis).

Kancelaria

Obsługa kancelarii prawnych

Oprogramowanie wspomagające pracę oraz procesy zachodzące w kancelariach prawnych oraz w działach prawnych przedsiębiorstw i instytucji.

Kadry i Płace

Wsparcie dla kadr

Oprogramowanie wspomagające dział Kadr i Płac. Nie jest to pełny moduł realizujący wszystkie funkcje kadrowo-płacowe a jedynie funkcje wspomagające.

Magazyn

Gospodarka magazynowa

Oprogramowanie do prowadzenia pełnej gospodarki materiałowej po stronie magazynu. Realizacja procesów obiegu materiałów i towarów pomiędzy dostawcami, magazynami i budowami.

Flota samochodowa

Zarządzanie flotą pojazdów i sprzętu

Oprogramowanie do zarządzania flotą pojazdów osobowych, ciężarowych oraz sprzętu rozliczanego wg kilometrów lub motogodzin.

Rejestr dokumentów
Rejestr dokumentów

Elektroniczne repozytorium dokumentów

Oprogramowanie do ewidencji dokumentów wraz z załącznikami (skany, zdjęcia, itp.) w jednej centralnej bazie dostępnej dla wszystkich pracowników wg nadanych praw dostępu.

Kompetencje

Ocena kompetencji pracowników

Oprogramowanie do oceny i analizy kompetencji pracowników. Pozwala zidentyfikować mocne strony pracowników i w efekcie powierzyć im kluczowe biznesowo zadania

Finanse

Operacje finansowe

Oprogramowanie obsługujące operacje finansowe procesu zarządzania takie jak: fakturowanie, dekretacja kosztów i sprzedaży.

Serwis

Obsługa zgłoszeń serwisowych

Platforma komunikacji pomiędzy klientami a Serwisem do którego są zgłaszane awarie i usterki. Moduł dedykowany dla firm prowadzących działalność świadczenia wszelkiego rodzaju usług serwisowych.

Informatyka

Zarządzanie zasobami informatycznymi

Oprogramowanie do ewidencji i zarządzania zasobami informatycznymi przedsiębiorstwa. Obsługuje inwentaryzację zasobów IT, licencji i urządzeń.

Elektroniczny Obieg Dokumentów

Obieg dokumentów i spraw

Oprogramowanie typu Workflow wspierające elektroniczny obieg dokumentów w firmach i instytucjach. Umożliwia pełną automatyzację obiegu dokumentów oraz spraw w organizacji.

Rekrutacja

Zarządzanie rekrutacją

Oprogramowanie wspomaga proces rekrutacji pracowników w firmach i instytucjach w których kluczowym czynnikiem jest skuteczne, sprawne i efektywne pozyskanie personelu.

Księgowość

Wsparcie dla księgowości

Oprogramowanie wspomagające dział Księgowości. Nie jest to pełny moduł realizujący wszystkie funkcje księgowości a jedynie funkcje wspomagające.

CRM

Zarządzanie relacjami z klientem

Oprogramowanie do zarządzania relacjami z klientem obejmujące dziedziny: marketingu, sprzedaży, opieki nad klientem i serwisu.

Telefony

Zarządzanie zasobami telekomunikacyjnymi

Oprogramowanie do ewidencjonowania telefonów oraz analizy i rozliczania bilingów telefonicznych.

Archiwum Zakładowe

Nadzór archiwalny nad dokumentacją aktową i techniczną

Oprogramowanie do prowadzenia ewidencji dokumentacji aktowej i technicznej w Archiwum. Spełnia wymagania aktualnych ustaw regulujących archiwizację dokumentacji.

Szkolenia

Organizacja szkoleń

Oprogramowanie do organizacji szkoleń obsługujące cały proces szkoleniowy: zgłaszanie potrzeb, planowanie i realizacja szkoleń, ankiety oceny szkoleń oraz analiza kosztów.

Dodatki

Dodatkowe funkcje i akcesoria

Rozszerzenie systemu o funkcje integralne z pozostałymi modułami takie jak: obsługa wielu firm (wielofirmowość), kalendarz, wysyłanie SMS.